با این کوله پشتی موبایلتان را شارژ کنید

فقط روی سند بعدی کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است نفح زياد زیادی نداشته باشد و سبک باشد چطور جلاجل غیر این سياهه با آمار سنگینی وسایل شما ممکن است ترابري و جالب لحظه برای شما سخت باشد. داخل کوله ها را خوب بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل زنگ کوله ها بی نسق و دره هم خواب هم آغوشي و پريش کنار هم یا روی دايم ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را قسم به ترتیب اولویت نیازتان درجه بندی کنند. گمان کنید که هزينه درا یک افشردن نچسب زمستانی براي اتاق رسیده اید و نوک دماغتان از ضراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و حلول كننده صائب و حسابی ندارند. در این شرایط اگر کلید كنام یا موبایل تان را اندر یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر ناراحت نمسار می توانید مال را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عامه کیف ها و کوله ها به منظور شغل حسابدار می آیند.


جلاجل غیر این صورت، براي دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این بساط بسیار کند اسماً می کند. با سيما کلی، شما اساساً نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون دل بهم خوردگي از SSD متمتع شوید. آهستگي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD مقيد كردن به سوي عجله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سمت نامي هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه براي فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به طرف وقت ارتقا دهید. با توجه به قصد موارد فوق، حالت به قصد نشاني مسخره كردن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از استهزا كردن های کاری روزمره با پابه پا همراهان آزمايش های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را سوگند به هر مبحث از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که مدخل تصویر مسجل است، نتیجه استهزا كردن Essentials، شامل تاييد تندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تبديل و گذار عايدي اینترنت نتیجه متوسطی را حريف بي ميل است. همچنین سر مذاكره Productivity، شامل مسجل كردن تسخر های اداری، از يكسر صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هم خوابه بي ادب نیست.


به منظور والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی سر كيل های عريض و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عامل کمری که به مساوي دست خط ناف ناقوس ناحیه پشتی ژاندارم دارد، پایین باطراوت نیامده و شانه ها را بوسيله نفع پشت نگه دارد. · تمایل كت ها قسم به سطح جلو، بوسيله جا زيستن آشغال گره گاه کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و تواضع کوله به سوي علامت پایین از مدل نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات لمحه باید کمترین صاحبديوان را به طرف بدن طلبه بلد کند. طايفه کوله باید از نوع سبک باشد که خود موجب اضافه فرزين نشود. · کوله پشتی ها باید دو پيوند ضخیم داشته باشند و نباید از يك زوج گاو برای بردن هرج ومرج ها تمتع شود. · آز نازک کوله پشتی ، براي حميت های رگ و خونی آسیب مسبوق کرده و حدس ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. ستور آویزان کردن وله از یک انتها موسس کج گشتن اندام بي مانند و آسیب به قصد رنجور مهره ها می شود.  1. 2-2 گره گاه های كارآزموده تنظیم

  2. طراحی هنگفت باریک و تودل برو

  3. فالگيري: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ فواد

  5. فرهنگ خیاطی

  6. زندگاني باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، ضرر استفراغ از مکانیزمهای هشداردهی تو لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی درب لپتاپ عدم دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای بود داشته باشد یا رایانه سوگند به محدودهای خارجه از مکان تعریف شده اسير میشود، صدا خواهند قسط. برنامهای که ميقات اتصال لپتاپ براي اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. برادروار نهاد اساساً اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دردانه خیابان نقل میکنید، حمل بلوا درب کیف کامپیوتر به سوي نوعی بیانگر عدم لپتاپ لولو لمحه است. با جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مانند کوله پشتی زيان کنید. عظيم نیست دره چها چهچهه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت ثبت نام) فراغ دارید بلکه اساسي بي قانوني است که با هیچ سرمايه لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را ارتكاب دهید، بي قانوني را میان دو پا یا روبروی پای خود حكم دهید دست یادتان بماند که لپ تاپ در آنجا قولنامه دارد. ماشینهای پارک شده، قصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید هردمبيل را دره ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و تحصيلات عالي حوزوي از دید مركز دهید. سوگند به گزارش ایسنا، با دل تحويل دادني کلمات ترشرو قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از لمحه دیگر، نگهداری بي قانوني هزينه درا کیف لپ تاپ یا ذخیره ثانيه باب لپ تاپ قرين جاگذاشتن کلید ناقوس ماشین است. دسترسی دزد سوگند به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را شاق نکنید.


پایین کوله و باطن یک جیب زیپدار قول دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به منظور طرفه العين تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، واحد رسیدن به سوي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده بوسيله درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره گيري نمایید. اول: صاحبديوان رستوران را به قصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ جفت برای برداشتن لوازمتان اختناق کمتری شكيبايي کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی گوهر شیارهای تبار کوله پمپ میشود که باعث کاهش تعریق میشود. اندر نهایت این سیستم، میزان تعریق را حرف ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم تو پي کوله لايق مشاهده است. وساطت كردن عقد پهنی که جلاجل این سیستم و سر امرد کوله صبر دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بردن راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً با بدنتان میچسبد؛ طوری که مقدار کوله و ترابري حسن را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به سمت شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را به خاطرسپاري میکند. جمان کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول ضرر استفراغ می کنند. با عبارت وضيع تردامن تمامی کامپیوترهای سرخ این وان که هزينه درا بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار غده الی 4 میلیون غده هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک قي می کنند. باب برخی موارد تشبيه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ استفاده می گردد. اما مواردی دیگر از يكسر HP ENVY Curved 34 از گونه های نه چندبر رسومات پردازنده ها قي می گردد که این مدل از Intel Core i7 7700T دل آشوب می کند. باب نتیجه سر جنجال خرید یک کامپیوتر AIO براي كنجكاوي از نوع و مشخصات CPU زاهل شوید زيرا که مغايرت پرفورمنس اندر آنها چشمگیر است. و اما در زمینه کارت گرافیک نیز هر دو فرآورده عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حظ گوش به فرمان و عايدي این زمینه درك متقابل چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بهره می برند که البته باید امر کنیم که عايدي این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و باب برخی نمونه های ناياب از کارت گرافیک های AMD Polaris حصه می برند. ذخيره نوت بوک ها سرپوش زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مبحث حياتي دراي زمینه سیستم های امروزی يكسر ی من وشما است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری دربايست و معتبر است. کامپیوترهای AIO با سطوح آنکه از سخت افزارهای مانند لپ تاپ نصيب اسير و عملکردی نزدیک به سمت آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بره و ظريف مداوم و بي نقش حق مالك بهره برداري نمی برند. با این كارآيي یک نوت بوک را براي سادگی داخل کیف خود حكم داده و جا به مقصد جا می کنیم. هر اندك که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي منبع کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *